O nás

O nás

Nápad otvoriť pizzeriu v Častej uzrel svetlo sveta na jar roku 2006. Miesto sa našlo v budove patriacej farskému úradu na mieste bývalého zelovocu. Dlho sa plánovalo až napokon nastal deň schválenia úveru a mohlo sa rekonštruovať. Plán bol otvoriť v lete 2007. Napokon sa všetko podarilo až 23.novembra 2007, pizzeria dostala meno Pizzeria Dedinka, nakoľko prostredie sa snažíme skrášľovať a dopĺňať predmetmi klasickej slovenskej dedinky.

Prevádzkovateľom pizzerie Dedinka je novo vzniknutá spoločnosť R & J Group spol. s r.o., ktorá sa okrem iného zaoberá aj predajom výpočtovej techniky a elektroniky.

Pizzeria Dedinka je 1. nefajčiarska reštaurácia na okolí.

Začiatky neboli ľahké, no postupne sa snažíme zdolávať všetky prekážky. Veľa vecí sme sa museli naučiť a stále sa snažíme zdokonaľovať a prinášať zákazníkom kvalitnú pizzu na stôl ako aj uvítanie v príjemnom prostredí.

Náš cenník sme rozšírili aj jednoduché tradičné slovenské jedlá a špeciality, ktoré sú v iných podnikoch zriedkavosťou. V lete sa nám podarilo úspešne otvoriť letnú terasu. Našim zákazníkom ponúkame WI-FI free zónu, teda bezdrôtové pripojenie na Internet.

Ďakujeme všetkým, našim doterajším zákazníkom a na Vašu opätovnú návštevu sa teší kolektív Pizzérie Dedinka.